ІННОВАЦІЇ

"Про інноваційну діяльність"

Наказ МОН від 20.03.2017 № 417 “Про надання підручникам грифа Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”

Наказ Міністерства освіти і науки України від 07.11. 2000 р. № 522 "Про затвердження Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності"

/Files/images/arhiv.jpeg Скарбничка педагогічних інновацій у Петрівському районі

/Files/images/arhiv.jpeg Скарбничка педагогічних інновацій Кіровоградської області

/Files/images/multilingva.jpg Створення інноваційного простору шкільної освіти

/Files/images/1-a/0_93600_a5c38635_M.gif Впровадження інноваційних педагогічних технологій у практику роботи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Петрівського району у 2016/2017 н.р.

/Files/images/1-a/0_93600_a5c38635_M.gif Впровадження інноваційних педагогічних технологій у практику роботи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Петрівського району у 2015/2016 н.р.

/Files/images/1-a/0_93600_a5c38635_M.gif Впровадження інноваційних педагогічних технологій у практику роботи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Петрівського району у 2014/2015 н.р.

/Files/images/1-a/0_93600_a5c38635_M.gif Впровадження інноваційних педагогічних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах Петрівського району у 2013 -2014 н.р.

/Files/images/1-a/0_93600_a5c38635_M.gif Впровадження інноваційних педагогічних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах Петрівського району у 2012-2013 н.р.

/Files/images/arhiv.jpeg Скарбничка педагогічних інновацій Кіровоградської області

/Files/images/arhiv.jpeg Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності

На допомогу вчителю

Компетенції та компетентнісний підхід
Види освітніх інновацій.Технології. Педагогічні технології та методи навчання
Інтерактивні педагогічні технології та методи
Хмарні технології
Кейс-технології
Змішане навчання
STEM-освіта
Інновації в освіті (презентація)
Нова українська школа
STEM-освіта: потреба чи забаганка?

Віртуальний університет "Інноватика та інновації"

Обдарована дитина у початковій школі

Навчально-методичний відділ інноваційної діяльності та інтелектуальної власності КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського"

ППЗ та електронні енциклопедії

ППД

Педагогічні досвіди освітян району, учасників обласного ярмарку педагогічних ідей 2013( Витяг з анатованого каталогу "Сучасна освіта Кіровоградщини – 2013". / Укладач А.Г.Вареха. – Кіровоград: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2014. – 120 с.)

Сучасний керівник:шлях до майстерності й успіху (Матеріали з досвіду роботи відділу освіти Петрівської райдержадміністрації та районного методичного кабінету)

Сходинки до успіху. (З досвіду роботи педагогічного колективу Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петрівського району Кіровоградської області щодо створення ситуації успіху як для вчителів, так і для учнів)

СТАТТІ

Стаття завідувача методичним кабінетом Лепської О.П."Науково – методичне забезпечення процесу становлення і професійного розвитку особистості керівника школи"
Стаття методиста РМК Ошеги З.С.. розміщена у ж." Методист - "Формування та розвиток ІКТ-компетентності педагогів району"

Стаття методиста РМК Швець Т.М. розміщена у Олександрійському віснику "Науково-методична підготовка вчителя до виявлення, розвитку і підтримки обдарованих учнів"

Стаття методиста РМК Вершок Н.Б. розміщена у Олександрійському віснику "Формування професійної компетентності шкільних бібліотекарів "

Стаття методиста РМК Горбанець Л.М., керівника творчої групи вчителів зарубіжної літератури Шарової Н.Я. "Творча група як фактор професійного зростання педагога"

Стаття методиста РМК Савостікової В.М. "Методичний простір позашкільного закладу: інноваційно-освітній та виховний потенціал Петрівського ЦДЮТ"
Стаття методиста РМК Яновської Л.Є, "Роль школи молодого вчителя у формуванні професійної майстерності вчителів"
Стаття методиста РМК Сердюк В.М., Підвищення професійної компетентності керівників дошкільних навчальних закладів
Кiлькiсть переглядiв: 319

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.